Zwiększenie masy mięśniowej

Zwiększenie masy mięśniowej

Redakcja

2016-07-28

1 komentarz

Zwiększenie masy mięśniowej po 40-scte

Droga redakcjo,
Piszę do Was z nietypowym problemem. Zawsze byłem bardzo aktywnym facetem, uprawiałem dużo sportów, miałem niezłe ciało a nadwaga mnie nie dotyczyła, chociaż jadłem dużo i tłusto. Ostatnio się to jednak zmieniło. Po przekroczeniu 40-stki na moim brzuchu pojawiła się nieatrakcyjna oponka, mięśnie gdzieś się zagubiły, a ja czuję się totalnie źle. Myślałem, żeby zacząć chodzić na siłownię, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Nie umiem przestawić się na jedzenie dietetycznych sałatek, piwa też nie chciałbym odstawiać… Czy możecie poradzić mi coś na zwiększenie masy mięśniowej po 40-stce?

Mirek, 45 lat

Drogi Mirku,
Na wstępie pragniemy zapewnić Cię, że objawy o których piszesz są zupełnie normalne i nie powinieneś się nimi jakoś specjalnie zamartwiać. Oczywiście, rozumiemy, że chcesz nadal wyglądać dobrze i gwarantujemy, że wszystko jest do zrobienia. Musisz tylko nieco zmienić tryb życia i stare przyzwyczajenia! Powinieneś zdać sobie sprawę, że po 40-stce proces przemiany materii spowalnia i to, co kiedyś Twój organizm przyswajał z łatwością, teraz może odkładać się na przykład w postaci nieestetycznej oponki na brzuchu. Przede wszystkim zacznij od diety. Wiemy, że nie lubisz sałatek, jednak zdrowa dieta to nie tylko one. Możesz przecież pozwolić sobie na chudego kurczaka, pełnoziarniste pieczywo i makarony, chude wędliny i masę pysznych warzyw i owoców. Wszystko jest kwestią podejścia!
Na zwiększenie masy mięśniowej zbawienny wpływ będą miały ćwiczenia, dlatego zapisanie się na siłownię to bardzo dobry pomysł. Jeszcze lepiej, kiedy zasięgniesz porady trenera osobistego, który krok po kroku poprowadzi Cię w stronę wymarzonej sylwetki.
Dla zwiększenia masy mięśniowej proponujemy też odpowiednią suplementację w postaci preparatu o nazwie Men Solution. Ten bezpieczny i naturalny suplement diety, oparty został na L-argininie. Jest to naturalny ludzki aminokwas budujący mięśnie i zwiększający wydolność organizmu. Dzięki niemu szybko spalisz zbędny tłuszczyk i przybędzie Ci atrakcyjnych mięśni. Dodatkowym efektem preparatu Men Solution jest usprawnienie krążenia, dzięki czemu poprawia się też jakość życia seksualnego.
Życzymy powodzenia! Redakcja

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Knee Active Plus w promocji:
Knee Active Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 307 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

labanski

2016-10-17 09:42:58


dużo białka, siłka, filety z kurczaka, do tego dorzuciłbym jeszcze odpowiednie suplementy diety. no i polecam bardziej ćwiczyć w miesiące ciepłe niż w zimie, bo w zime organizm naturalnie dąży do gromadzenia tłuszczu.

ZDROWIE