Jaki trening na mięśnie?

Jaki trening na mięśnie?

Redakcja

2016-07-28

brak komentarzy

Szukasz sposobu na rozbudowanie tkanki mięśniowej? Chcesz w końcu wyglądać jak prawdziwy facet? Pragniesz zamienić swój brzuch na precyzyjnie wyrzeźbiony kaloryfer? Na początku pocieszymy Cię – nie jesteś jedyny! Każdego dnia panowie w wyszukiwarce Google starają się znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki trening na mięśnie będzie odpowiedni dla danej sylwetki. Dlatego dziś rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości.

Szybko i skutecznie

Twoja wizyta na siłowni powinna być błyskawiczna – krótka i skuteczna. Po prostu wejdź, wypracuj mięśnie i wyjdź. Bez żadnych wymówek i zbędnego błądzenia pomiędzy kolejnymi sprzętami. Jednocześnie zwróć uwagę na kortyzol, czyli hormon, który rośnie aż o 49% bezpośrednio po wysiłku. To on może skutecznie zniweczyć przyrost Twoich mięśni, dlatego nie trenuj zbyt długo, zaś po intensywnych ćwiczeniach pamiętaj o dostarczeniu do organizmu białek oraz węglowodanów.

Czas na trening i czas na relaks

Masz dużo energii i jesteś gotowy trenować dosłownie codziennie? To nie jest dobra droga. Jaki trening na mięśnie powinniśmy wybrać? Rozważny. Musimy pamiętać, że mięśnie rosną nie podczas treningu, lecz po. Organizm potrzebuje chwili, by dojść do sprawności po intensywnych seriach. Jednocześnie pamiętaj, by programy treningowe zmieniać raz na kilka miesięcy (nawet co 8 tygodni), by zaskakiwać mięśnie nowymi wyzwaniami.

Słuchaj sygnałów ciała

Ból podczas treningu powinien być dla Ciebie sygnałem, by zaprzestać ćwiczeń. To jest informacja płynąca bezpośrednio z Twojego organizmu, dlatego nie ignoruj jej. Próba kontynuacji treningu jest jedną z najczęstszych przyczyn kontuzji. Dlatego w momencie, gdy poczujesz ból, przystopuj. Zawsze możesz spróbować następnego dnia. Jednocześnie, gdy ból nadal nie ustępuje idź prosto do lekarza.

Sprawdź naturalną suplementację

Szukanie sposobów na wzmocnienie tkanki mięśniowej ma wiele dróg – jedne prowadzą do sklepu z odżywkami, drugie do apteki, zaś inne do strony producenta Men Solution. Suplement w swoim składzie bazuje na naturalnej l-argininie, która przyspiesza metabolizm organizmu i podkręca jego tempo pracy. Jednocześnie ten naturalny aminokwas skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i zapobiega jej odkładaniu w problematycznych partiach ciała. O to chodzi, prawda Panowie?

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 212 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

SPORT